Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri 3. Çeyrekte başlıyor.

Kripto para sektöründeki en önemli gelişmelerden birisi olan Bakkt vadeli işlemlerinin başlaması için son hafta diyebiliriz. Bakkt vadeli işlemleri sayesinde Bitcoin’in yatırımcılarının sayısı her geçen gün artmaya devam edecektir.

Bakkt vadeli işlemlerinin Bitcoin’e açılması sonucu kurumsal yatırımcıların piyasada daha fazla yer alması bekleniyor.

Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri haftaya başlıyor.

Bakkt işlemlerinin her defasında ertelenmesi sonucu artık piyasada insanların beklenti ve heyecanları da her geçen daha fazla artmaya başlamıştı. Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri ürünün beta testi gelecek hafta içerisinde başlayacaktır. Bu vadeli işlemlerin piyasada ve dünyada büyük bir yankı uyandırması bekleniyor.

Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri sayesinde insanların ve kurumsal şirketlerin daha çok yatırım yapması bekleniyor.

Sam Doctor önemli açıklamalarda bulundu!

New York merkezli piyasa analiz şirketi Fundstrat Global Advisors ekibinin bir parçası olan Sam Doctor yaptığı açıklama da piyasada boğa koşusunun başlayacağını ön görüyor.

Sam Doctor yaptığı açıklamada; “We think #Bakkt could be a huge catalyst for institutional participation in the #crypto market. Here are our takeaways from the Bakkt institutional summit yesterday at the NYSE…  #bitcoin #BTC #ETH @fundstrat @fundstrat_ken”

“Daha önce de yazmıştık. Bakkt, kripto sektörüne girmek isteyen geleneksel yatırımcıların dijital varlıkları benimsemeye yönelik engellerinin çoğuyla mücadele ediyor.”

Sam Doctor’a göre piyasaya büyük bir yatırım yapılamaya başlanacak. Bu sayede insanların hayali Bitcoin yatırımları gerçek fiziksel bir Bitcoin olma şansını tanıyacaktır.

Ücretsiz Stellar Kazanmak İçin

Cüzdanlarda en çok tutulan kripto paralardan birisi olan Stellar yani XLM kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıdaki linkten sitemize üye olarak bedava Stellar kazanma keyfine ortak olabilirsiniz; https://stellarkazan.com/?ref=1140

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir