Bedava kripto para kazan! Bountyhive ile güzel kazançlar!

Kripto paralar son yıllarda birçok insan tarafından takip edilen bir sektör haline geldi. İnsanlar kripto paralar sayesinde yatırımlar yaparak para kazanmaya başladı. Birçok insan kripto para sektöründe yeni çıkacak olan projelerin yani kripto paraların etkinliklerine katılarak ve reklamlarını yaparak para kazanmaya çalışmaktadır.

Kripto para sektöründe birçok proje insanları dolandırmak üzere kurulmuştur. İnsanlar bu projelere katıldıkları halde hak ettikleri paraları alamamaktadır. Bountyhive.io sitesi sayesinde birçok sağlam proje insanlara kendilerini tanıtmak ve reklamını yapmak için anlaşma yapmaktır. Bedava kripto para kazanmak için insanların bounty ve airdrop kampanyalarını takip ettiklerini biliyoruz.

Bountyhive sitesi birçok sağlam kampanyayı bünyesinde barındıran sağlam bir sitedir. Bountyhive sitesinde yayınlanan kampanyaların ve airdropların birçoğunun ekibi sağlamdır. Siteye alınan projeler hakkında detaylı bir araştırma yapılarak insanların bountylerdeki emeklerinin boşa gitmemesi amaçlanmaktadır.

Bountyhive.io sitesi yeni kripto para projelerinin kendini tanıtmak için kullandığı adreslerin başında gelmektedir. Bu site sayesinde insanlar belli bir süre içerisinde kampanyalara katılarak bedava kripto para kazanabilmektedir. Nitekim kampanyalara katılım sayısı oldukça fazla olduğu için katılım zamanlarını iyi bilmek gerekir.

Bountyhive hesabını nasıl oluştururum?

Yeni çıkan projelerden para kazanmak için öncelikle bountyhive.io/r/sagu sitesine üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olurken Gmail hesabınızı ve şifrenizi bir kenara yazmanız sizin açınızdan önemli bir nokta olacaktır.

Bountyhive.io sitesine üye olduktan sonra yapmanız gereken şeylerden birisi de cüzdan adreslerinizi doğru şekilde girmeniz gerekmektedir. Cüzdan adreslerinizi Setting kısmından Bounty sayfasına tıklayarak orada yer alan My Wallet kısmına tıklamanız gerekir. Orada yer alan ERC-20, Social Wallet Adress, Utrum Adress, Stellar Adress, İchiba Adress, Eos Adress ve diğer yeni eklenen cüzdan adreslerini girmeniz gerekmektedir. Bu adreslerden özellikle Ethereum yani ERC-20 adresinizi kesinlikle eklemeniz gerekmektedir.

ERC-20 adresini nasıl oluştururum? MEW adresini nasıl oluştururum?

ERC-20 adresleri Ethereum alt yapısını kullanan kripto paraların yatırıldığı cüzdan adresi olarak geçmektedir. ERC-20 adresi oluşturmak istiyorsanız; https://www.myetherwallet.com/ adresinden çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

MEW yani Myetherwallet adresinden yeni hesap oluşturmak için Create A New Wallet yazan kısma tıklamanız gerekmektedir. Bu kısımda önünüze 3 adet seçenek çıkmaktadır. Burada yer alan BY Keystore File yazan kısmından ilk önce belirlediğiniz bir şifre yani Password ile işleminize devam etmeniz gerekmektedir. Şifreniz 9 karakterli ve güçlü bir şifre olursa bu sizin için çok önemli olacaktır. Sonraki kısımdan Download Keystore File tuşuna tıklarsanız, UTC ile başlayan bir Keystore dosyası indireceksiniz. Bu dosya sayesinde siteye şifreniz ve dosyayı seçerek giriş yapabilirsiniz. MEW adresinize giriş yaptıktan sonra orada yer alan Private Key yazan kısmı kesinlikle hiçbir kimse ile paylaşmayınız. Herhangi bir site, kampanya ya da insan sizden bunu talep ediyorsa, bilin ki dolandırılmak üzeresiniz. MEW adresinizde ERC-20 tabanlı tüm projelerin kripto paralarını saklayabilirsiniz.

Bedava kripto para kazanmak için bounty ve airdrop kampanyalarını her daim takip etmeniz gerekmektedir. Bu kampanyalar içerisinde en sağlam ve kazandırma olasılığı en yüksek projeleri her zaman Bountyhive adlı kampanya sitesinden bulabilirsiniz. Bountyhive sitesi sayesinde birçok insan şuanda piyasada yer alan kripto paralardan maddi anlamda çıkar sağlamıştır. Projelerin ekiplerinin böyle büyük bir platformda reklam vermeleri ve maddi anlamda para kullanması ekibin güzel işler yapacağının bir göstergesi olmaktadır.

Bountyhive sitesinde cüzdan adreslerinizi siteye ekledikten sonra sosyal medya hesaplarınızı da siteye eklemeniz gerekmektedir. Bu sosyal medya hesaplarını da siteye doğru bir şekilde eklemeniz gerekmektedir. Yoksa bedava kripto para kazanma ihtimaliniz olumsuz sonuçlanabilir. Sosyal medya adreslerinizi Setting, Bounty yazan kısımdan siteye ekleyebilirsiniz.

Bountyhive sitesinden yer alan kampanyalara katılmak için kampanyanın üzerine bir defa tıklamanız gerekiyor. Açılan kısımdan sol üst kısımda yer alan Facebook, Twitter, Video, Article, Reddit kampanyalarına katılmanız gerekiyor. Bunun için mesela Facebook kısmına tıkladığınız en altta yer alan doğrulama kodunu onaylayıp bu kampanyaya katıl kısmına tıklamanız gerekmektedir. İstediğiniz tüm sosyal medya kampanyalarına katılma imkanınız vardır. Ancak her sosyal medya kampanyasının farklı görevleri vardır. Bu görevleri kampanyada yer alan kısımdan görme imkanına sahipsiniz. Kurallar Facebook için; haftada 2 defa kampanyanın orijinal hesabında yer alan paylaşımlarını beğenip kendi hesabınızda paylaşmanızdır. Tabı kampanyanın orijinal hesabını beğenmeniz gerekiyor. Ayrıca paylaşımlarınızın son 1 hafta içerisinde paylaşılmış kampanyalar olması gerekmektedir. Eğer paylaşım yoksa kendiniz özgün bir şekilde post oluşturarak kampanyanın belirlediği etiketi kullanmanız gerekiyor. Twitter da ise; haftada 5 defa kampanyanın Twitter adresinde yer alan paylaşımlarını beğenip paylaşmanız gerekiyor. Bu kuralları kampanyalara katılmadan önce bir defa gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Bountyhive sitesinden kazandığınız bedava kripto paraları belirlenen cüzdan adreslerinize çekme imkanınız vardır. Ancak bilgilerinizin doğruluğunu her zaman kontrol etmenizi öneriyoruz. Ayrıca sitede bir sorun olduğu zaman Telegram adreslerinden yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bountyhive.io adlı sitenin özellikle Türkiye Telegram sayfasında büyük bir yardımlaşma ekibi var diyebiliriz. Özellikle adminleri çok güzel ve özenli bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Bountyhive.io adlı siteden bedava kripto para kazanmak istiyorsanız ilk önce sitenin özelliklerine ve yukarıda söylediğimiz şeylere önem vermeniz gerekmektedir.

Kampanyalara katılırken dikkat etmeniz gerekenler;

  • Bountyhive.io sitesine ait Gmail, kullanıcı adı ve şifrenizi bir kenara not etmeyi unutmayınız.
  • Sitede yer alan bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz. Yani cüzdan adreslerinizi ve sosyal medya hesaplarınızı doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  • Sitede yer alan kampanyalara katıldığınız zaman görevleri eksiksiz yerine getirmenizi öneriyoruz.
  • Cüzdan adreslerinizi kesinlikle kimseyle paylaşmayınız. Özellikle Private Key’inizi kimseye vermemeye özen gösteriniz.

En çok tercih edilen kripto paralardan birisi olan Stellar kripto parasını sitemizden ücretsiz kazanabilirsiniz. Bedava Stellar kazanmak için https://stellarkazan.com/?ref=1140 linkten sitemize üye olmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir