Bedava Stellar kazanmak artık çok kolay!

Stellar son yılların en gözde kripto paralarından birisi haline gelmiştir. Sitemizdeki sistem sayesinde insanların keyifli bir zaman geçirerek Stellar kazanmasına olanak tanımaktayız.

İnsanların son zamanlar kripto paralar içerisinde en çok hayranlık duyduğu kripto paralardan birisi olan Stellar için sizlere çok güzel bir sistem kurduk. Yapmanız gerek tek şey sitemize kayıt olarak doğrulama işlemini yapmanız. Saatte 1 defa ya da 15 dakikada 1 defa kazanabileceğiniz şekilde Büyük ve Küçük havuzlarımız mevcuttur.

Kazandığım Stellar kaç adet olunca çekim yapabilirim?

Sitemizde kazanmış olduğunuz Stellar adlı kripto paralarınızı 5 adet olduğu zaman çekim yapabilirsiniz. Üstelik çekim ücreti sadece 0.3 XLM olarak belirlenmiştir. Ödemeleri gün içerisinde ya da 48 saat içerisinde hesaplarınıza gönderim yapıyoruz. 1 Stellar şuanda 0,081008 dolar değerindedir.  Bu da şuanda 0,00000905 Bitcoin değerindedir. 5 adet XLM sitemizden çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Stellar havuzlarından daha fazla kazanmak için ne yapabilirim?

Sitemizde yer alan VİP Yükseltmeler kısmından Hevesli, Girişimci ve Yatırımcı şeklinde karşınıza çıkan paketlerden birisini satın alarak kazandığınız Stellar faucetlerinin, referans bonusunuzu da arttırabilirsiniz. Ayrıca VİP Telegram kanalımıza da giriş yaparak verdiğimiz kodlardan ekstra Stellar kazanabilirsiniz.

VİP paketlerimizden birini aldığınız takdirden pek çok hizmetinde kapısını aralamış oluyorsunuz. Üstelik Girişimci ve Yatırımcı paketlerini satın aldığınız takdirde Reklamsız kullanım ve oyunlar için ekstra bonus XLM kazanıyorsunuz.

Aşağıdaki linkten sitemize üye olarak bedava Stellar kazanma keyfine ortak olabilirsiniz; https://stellarkazan.com/?ref=1140

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir