Büyük İddia! Twitch Kripto Paraları Ödeme Seçeneklerine Ekliyor!

Oyun ve birçok alanında en popüler yayın platformu olan Twitch, ödeme seçenekleri arasında kripto paraları da katmaya hazırlanıyor. Twitch yayın platformu birçok kullanıcı tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Twitch yayın platformunda birçok insan ödeme seçenekleri arasına kripto paraların eklenmesini talep etmişti. Bu isteklerin ardından güzel bir atak yapmak isteyen Twitch ekibi kripto paraları da ödeme seçenekleri arasına eklemeyi planlıyor.

Twitch.tv daha öncede kripto paraları eklemişti!

Twitch.tv, 2018 yılının Haziran ayı içerisinde kripto para desteğini duyurarak kullanıcılarının Bticoin ve Bitcoin Cash olarak bağış yapmalarına olanak tanımıştı. Sonra bu kararından vazgeçen Twitch ekibi vergilendirme konusunda sıkıntı olduğu için kripto paraları ödeme seçenekleri arasından kaldırdığını duyurmuştu.

Fortnite oyunu kripto parayı daha önce ödeme seçenekleri arasına almıştı. Monero yani XMR ile ödemeleri kabul etmişti. Ancak bu kararsın bir hata olduğunu öne sürerek kripto para seçeneğini geri kaldırmıştı.

Kripto paraları son yıllarda birçok platform, şirket ve sektör denemeye alarak bünyesinde kullanmaya çalışmaktadır. Ancak kripto paraların geleceğinin iyi yerlere geleciğini düşünen sektör ve şirketler bu adımlarından vazgeçmeyerek daha da ilerleme yoluna gitmişlerdir.

Ücretsiz Stellar Kazanmak İçin

Cüzdanlarda en çok tutulan kripto paralardan birisi olan Stellar yani XLM kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıdaki linkten sitemize üye olarak bedava Stellar kazanma keyfine ortak olabilirsiniz; https://stellarkazan.com/?ref=1140

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir