Büyük İddia…Bitcoin Fiyatı 250 bin dolar olacak!

Kripto para sektörüne yatırım yapan insanların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu sebeple insanlar kripto para hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmaya ve değişik yatırımlar bulmaya çalışmaktadır.

Kripto paralardan en çok bilinenlerden birisi olan Bitcoin, piyasaya yön veren en önemli kripto paraların başında geliyor. Zaten birçok insan kripto para sektörünü Bitcoin ile tanımaya başladı. Bitcoin’deki ani yükselmelerle birlikte piyasaya nakit para akışı olmaktadır. Bu sayede diğer kripto paralar da aşırı yükseliş göstermektedir. Bitcoin’deki ani düşüşler neticesinde ise diğer kripto paralarda yine aynı paralellikte düşüş yaşamaktadır.

İnsanlar Bitcoin ve diğer kripto paralara yatırım yapmak için piyasadaki önemli yorumcuları ve haberleri takip etmektedirler. Son olarak kripto para sektörünün en önemli isimlerinden birisi olan Tim Draper, Bitcoin’in gelecek yıllarda aşırı yükseliş sağlayacağını söyledi.

Tim Draper ”Bitcoin 250 bin dolar olacak!”

Kripto para sektörünün ünlü isimlerinden birisi olan Tim Draper, Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında yaptığı röportajda yükselişin önümüzdeki yıllarda gerçekleşeceğini söyledi. Tim Draper ““Bitcoin 2022 veya 2023 tarihinde 250 bin dolar olacak. Bu süreç içerisinde birçok dalgalanma yaşayacağız ama nihayetinde o fiyatı göreceğiz.” diyerek büyük bir heyecan oluşturdu.

Blockchain sistemini ve diğer kripto paraları yakından takip eden insanlar bu gibi haberlere de önem verdiğini biliyoruz.

Ücretsiz Stellar Kazanmak İçin

Cüzdanlarda en çok tutulan kripto paralardan birisi olan Stellar yani XLM kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıdaki linkten sitemize üye olarak bedava Stellar kazanma keyfine ortak olabilirsiniz; https://stellarkazan.com/?ref=1140

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir