Ne gibi yenilikler ve değişiklikler olacak?

Merhaba değerli takipçilerimiz,

Öncelikle bir kaç gündür promosyon kodları dağıtamadığımız için üzgünüz. Bu durum sitenin gelişimi için de olumsuzluk yaratıyor, kıs süre içerisinde çok daha fazla kişi için promosyon kodları dağıtmaya devam edeceğiz.

Twitter ve Telegram üzerinde dağıtmış olduğumuz promosyon kodlarının çok çabuk bitmesinden dolayı rahatsızlıklarını bize bildirdiler. Sizlerden bize biraz daha zaman tanımanızı rica ediyorum, paylaştığımız kodlar kesinlikle yanıltıcı değildir ve bunu canlı destekten ulaşanlara kanıtları ile gösterebiliriz, “Kod tükenmiştir” uyarısını alıyorsanız o koda geç kalmışsınızdır. Biliyoruz paylaşımlarımız biraz kısıtlı ancak henüz yeni bir siteyiz ve promosyon kodlarının temelinde sürekli dağıtılacak bir şey olmadığını da bilmenizi isteriz.

Lider tablosunda kısa süre içerisinde düzenlemeler yapılacaktır. Biliyorsunuz ki lider tablosundaki 3 kişiye her cuma bonus veriyoruz ve önümüzdeki günlerde bu tablo her Cuma günü sıfırlanacaktır.

Kayıt ve Referans Sistemi Hakkında

İlk açıldığımız günden bu yana sahte referans hesaplarının önüne geçmek için elimizden geleni yaptık. Henüz bir problem değil bizim için ancak SMS onay sistemini devre dışı bıraktığımızda bunun kontrolümüzün dışına çıkabileceğini düşünmüştük. Ancak bu gün şöyle bir karar aldık ve SMS onayı yapan kullanıcılarımızı havuz gelirleri 2 Katı daha yüksek olacaktır. SMS onayı yapmamış kullanıcılarımız ise daha düşük miktarlarda kazançlar sağlayacaktır.

Aynı zamanda kayıtlarımızı sadece Türkiye ile sınırlamıştık, bununla alakalı çalışmalarımıza devam ediyoruz. En kısa zamanda yabancı dil desteği ile tüm dünyaya hizmet vereceğiz.

Referans Gelirleri

Referansı olduğunuz kullanıcılar eğer SMS onayı yapmamışlarsa onlar havuz kazançları sağlayamadıkları için her hangi bir geliriniz olmamakta. Ancak bu durumu değiştirmek adına düzenlemeler yapmaktayız. SMS onayı yapmamış kullanıcılardan da kazanç sağlayabileceksiniz ancak bu kullanıcıların gelirleri daha düşük miktarlarda olacaktır.

Havuz Kazançları Hakkında

Havuz kazançlarının düşük olmasından gerçekten biz de memnun değiliz. Şunu biliyoruz ki siz ne kadar çok kazanırsanız biz de o kadar çok kazanırız. Bu yüzden reklamlar ile alakalı bazı problemlerimiz var henüz bu konuda doğru seçimi yapamadık ancak bu sizin için bir sorun oluşturmayacaktır. Havuz kasası istatistikler sayfasından görüntülenebilir. Bu kasa her hafta azaldıkça üzerine ekleme yapılır, tamamen tükendiği zaman eğer hafta içerisinde tükenmişse ufak takviyeler yapılabilir. Sizin kazançlarınız havuz kasasından gelmektedir. Bizim reklam anlaşmalarımız ile veya her hangi bir gelirimizin sizin kazançlarınız üzerinde tek etkisi daha da yükselmesi olacaktır. Örnek vermek gerekirse ilk zamanlar sadece 1 saatlik havuzumuz varken ve bu havuz geliri şu an ki gelirin neredeyse 3 katı daha azken düzenlemeler yaptık. Şu anda ise ayrıca 15 dakikalık bir havuz daha mevcuttur. Bu da 1 saatlik bir havuz gelirinin 2x yapmaktadır.

Havuz gelirlerimizi elimizden geldiğince yükseltmeye devam edeceğiz. Her geçen gün biz geliştikçe sizlerin de gelirleri yükselecektir. Bu süreçte bize verdiğiniz destek için çok teşekkür eder hepinize bol kazançlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir