Türkiye’nin En İyi Coin Haber Ve Analiz Portalı KoinTimes

ilk olarak 2009 yılında ortaya çıkan bitcoin son 2 yıldır yatırımcılar tarafından aşırı ilgi görmektedir. Bu ilgi yatırıma dönüşüp 20000 dolara kadar yükselmesine neden olmuştur. Kointimes.net olarak bu muazzam teknolojiyi ülkemize tanıtıp kitleleri bilinçlendirme misyonunu amaçlamaktayız. Başta bitcoin olmak üzere bütün kripto para haberlerini güncel olarak takip edip anlık olarak bitcoin haberlerini ve kripto para haberlerini sizlere aktarmaktayız. Sitemizde sadece haber değil eş zamanlı kripto para ve bitcoin analizleri de uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Sitemizde kripto paraların fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Haberlerimizde kripto paralar hakkında öğrenmek istediğiniz her bilgi bulunmaktadır. Tüm haber ve analizlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Temel gayemiz ülkemiz yatırımcılarının ve halkımızın geleceğin teknolojik alt yapısını aktarıp gelişimine ön ayak olmaktır.

Bizlere düşen bu vazifeyi 2 yıldır en iyi şekilde yapıyoruz, ekibimiz her geçen gün büyüyerek kitlesini arttırmaktadır. Tüm güncel kripto para haber ve analizlerine sitemizden ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir